Pojazdem jechała wycieczka uczniów gimnazjum z powiatu kieleckiego: 32 uczniów, 10 osób dorosłych. Wszyscy opuścili pojazd przed przybyciem straży, żadna z nich nie ucierpiała. Autokar uległ spaleniu - mówił Tomasz Jaworski ze straży w Jędrzejowie.
Po wypadku trasa była zablokowana. Policja organizowała objazdy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)