RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Siedlce: Ciała kobiety i mężczyzny znaleziono w zaparkowanym busie

Autor: Publikacja: Środa, 18 stycznia (12:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Dwa ciała: kobiety i mężczyzny znaleziono w busie zaparkowanym na jednej z siedleckich ulic. Nasz reporter potwierdził informację, którą otrzymaliśmy na Gorąca Linię RMF FM.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że te osoby zatruły się gazem. Po wezwaniu przez świadków funkcjonariusze wybili szybę w samochodzie. Wewnątrz czuć było gaz, a w aucie znaleziono trzy butle oraz urządzenie na to paliwo do ogrzewania.

Trwa ustalanie tożsamości osób, które zmarły.

Już wiadomo, że kobieta to Ukrainka, a mężczyzna - obywatel naszego kraju. Na miejscu wciąż pracuje policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(j.)

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: