Niespełna 2-letnia dziewczynka wypadła z okna, z wysokości 8 metrów. Do zdarzenia doszło w Piastowie pod Warszawą.
Kiedy karetka pogotowania zabierała dziewczynkę do szpitala, ta była przytomna. Teraz lekarze muszą sprawdzić, czy na pewno nie ma żadnych obrażeń wewnętrznych.
Do tego wypadku doszło podczas wiosennych porządków - rodzice zajmowali się myciem okien i najprawdopodobniej na chwilę zostawili dziecko samo w pokoju.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(j.)