Pożar XIX-wiecznego pałacu w Dzierążni
Publikacja: Środa, 30 maja (07:32)
Aktualizacja: Środa, 30 maja (08:00)
Dziewięć zastępów straży pożarnej gasi pożar XIX-wiecznego pałacu w Dzierążni pod Tomaszowem Lubelskim. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdziła nam straż pożarna.
Ogień pojawił się rano - najprawdopodobniej na pierwszym piętrze.
Objął też poddasze i więźbę dachową.
Obecnie trwa dogaszanie pożaru.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mpw)