Jak informują strażacy, jeden z pacjentów podpalił szpitalne łóżko. Nikomu nic się nie stało, nie było też konieczności przeprowadzenia ewakuacji.
Ogień ugasił personel szpitala - trwa oddymianie jednego z pomieszczeń.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)