Jak informuje kapitan Wojciech Strugacz z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zabrzu, w pożarze ucierpiało dwóch policjantów. Funkcjonariusze trafili do szpitala - są w dobrym stanie. Próbowali albo gasić pożar albo wyciągać jedną osobę z mieszkania - relacjonuje Strugacz.
W momencie pojawienia się ognia w domu było 3 mieszkańców. Budynek prawdopodobnie nie będzie nadawał się do zamieszkania
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)