W budynku były trzy osoby. Na szczęście żadna z nich nie ucierpiała. Ok. godz. 21 strażacy dogaszali już pogorzelisko.
Niestety, dom nie będzie nadawał się już do zamieszkania. Jak powiedzieli nam strażacy, ogień zniszczył m.in. cały dach.
Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)