Ze wstępnych informacji wynika, że w rejonie tąpnięcia nikogo nie było.
Sygnał o odczuwalnym wstrząsie dotarł do nas między innymi od słuchacza z Gaworzyc - oddalonych od Polkowic o 20 kilometrów.
Przypomnijmy, że do silnego wstrząsu w Polkowicach doszło pod koniec listopada. Zginęło wówczas ośmiu górników.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.