RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podwyższony poziom dwutlenku siarki w Szczecinie

Publikacja: Piątek, 5 maja (23:07) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Podwyższony stężenie dwutlenku siarki postawiło na nogi służby odpowiedzialne za ochronę środowiska w Szczecinie. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdziła szczecińska inspekcja ochrony środowiska.

Po godzinie 20:00 w piątek czujnik w centrum miasta wskazał nagły wzrost stężenia tego gazu.

Jak dowiedziała się nasza dziennikarka RMF FM, doszło do przekroczenia norm godzinowych dwutlenku siarki. Ale po godzinie 22:00 poziom zaczął opadać.

Do tej pory nie udało się ustalić przyczyn podwyższonego poziomu.

(mal)

Źródło: RMF FM
Tagi: Szczecin

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: