Ze wstępnych ustaleń wynika, że w ciężarówce jadącej z Białegostoku do Warszawy pękła opona. Z tego powodu od ciągnika siodłowego odłączyła się naczepa, która wyjechała na przeciwny pas ruchu.
Druga ciężarówka, która nadjeżdżała z przeciwka, zaczęła gwałtownie hamować, aby uniknąć zderzenia z naczepą. Samochód osobowy jadący za nią nie zdążył wyhamować i wjechał pod naczepę poprzedzającego pojazdu.
Do szpitala przewieziono dwie osoby, które podróżowały samochodem osobowym.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(hk)