Ostrowiec Świętokrzyski: Mała dziewczynka wypadła z okna
Autor:
Maciej Nycz
Publikacja: Środa, 29 czerwca (10:39)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
14-miesięczna dziewczynka wypadła z okna pierwszego piętra w Ostrowcu Świętokrzyskim. Informację z Gorącej Linii RMF FM potwierdziła nam policja.
Jak informuje Maja Słowik z ostrowieckiej komendy policji, dziecko było pod opieką 34-letniej matki. Kobieta była trzeźwa. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.
Dziewczynka trafiła do szpitala. Na razie nie ma informacji o jej stanie.
Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)