Do zdarzenia doszło na remontowanym odcinku "siódemki". Kierujący policyjną skodą superb przekroczył oś jezdni i zderzył się z 2 autami jadącymi z przeciwka.
Jak dowiedział się nasz dziennikarz, żaden z uczestników kolizji nie został poszkodowany. Badanie wykazało, że wszyscy byli trzeźwi.
Winę ponosi funkcjonariusz policji, który został ukarany mandatem i 6 punktami karnymi.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mn)