Żeby objechać to miejsce, trzeba wybrać drogę przez Opole. Ci, którzy jadą autostradą A4 do Wrocławia, powinni zjechać na Strzelce Opolskie, dojechać do Opola i wjechać ponownie na autostradę na węźle południowym.
Kierowcy jadący do Katowic na węźle południowym powinni kierować się na Opole, stamtąd jechac na Strzelce Opolskie i tam ponownie dostać się na autostradę.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)