RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ktoś próbował podpalić bezdomnego? Policja wyjaśnia sprawę

Publikacja: Czwartek, 29 stycznia (09:53) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Słupscy funkcjonariusze badają sprawę bezdomnego, który z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala - dowiedział się reporter RMF FM Kuba Kaługa. Patrol znalazł mężczyznę nad ranem. Leżał na krawężniku, a jego ubranie dosłownie się dymiło. Informację o wypadku dostaliśmy od Was na Gorącą Linię RMF FM.

56-latek był przytomny. Został szybko zabrany przez pogotowie do szpitala. Policja nie wyklucza, że w nocy ktoś próbował go podpalić. Ale pod uwagę bierze też wersję, że mężczyzna zrobił to sam.

Funkcjonariusze zbierają ślady m.in. w miejscu, w którym koczował bezdomny.

Stan mężczyzny jest ciężki, nie ma z nim kontaktu.

Lekarze zdecydowali, że bezdomny trafi do Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń w Gryficach w woj. zachodniopomorskim.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: