Auta stoją na pasie awaryjnym w stronę Trójmiasta, nie ma więc utrudnień w ruchu. Jednak dzwoniący na Gorącą Linię RMF FM ostrzegają:
Totalny lód na trasie, po kolizji samochody są porozbijane - usłyszeliśmy od jednego z słuchaczy.
Do groźnego zdarzenia doszło też o poranku na drodze krajowej numer "19". W Ploskach między Białymstokiem a Bielskiem Podlaskim zderzyły się dwa auta osobowe i cysterna. Dwie osoby zostały ranne.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(mal)