Gimnazjaliści skarżyli się na zawroty i bóle głowy, kaszel, mieli także objawy zatrucia gazem. Ostatecznie do szpitala zostało przewiezionych 13 osób, w tym 12 uczniów.
Pozostałym poszkodowanym uczniom został podany tlen. Niewykluczone, że i oni także trafią do szpitala na obserwację.
Na miejscu w Skawinie jest już 6 karetek pogotowia ratunkowego, strażacy wietrzą budynek, a policja szuka tych, którzy rozpylili gaz na szkolnym korytarzu.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MRod)