RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja w Gdańsku. Ktoś próbował wysadzić bankomat

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Nieudany napad na bankomat w Gdańsku. Policyjnym pirotechnikom udało się rozbroić ładunek podłożony pod bankomat przy ulicy Piastowskiej w Gdańsku. Informację w tej sprawie dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Złodziej albo złodzieje chcieli wysadzić bankomat za pomocą 11-kilogramowej butli gazowej, którą wężykiem połączyli z urządzeniem. Do wybuchu na szczęście nie doszło.

19 mieszkańców, których wcześniej ewakuowano z powodu groźby eksplozji, wróciło już do swoich domów. Ulica Piastowska została odblokowana, ale na miejscu nadal pracują policyjni technicy.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(edbie)

Źródło: RMF FM
Tagi: ewakuacja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: