Na drodze S5 w Korzeńsku po zderzeniu dwóch ciężarówek trwa sprzątanie ekspresówki. Z lawety na trase spadł kombajn. Maszyna blokuje przejazd w stronę Wrocławia. Przejazd przez Korzeńsk jest narazie niemożliwy.
Dostajemy sygnały na Gorącą Linię, że tworzą się korki, a niektórzy kierowcy próbują wydostać się z nich, jadąc pod prąd.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.