Jak na razie nie wiadomo jak na razie co było przyczyną kolizji. Nikomu nic poważnego się nie stało. Jedna ze stłuczek, w której zderzyły się trzy samochody, spowodowała całkowite zablokowanie jezdni w kierunku Wrocławia. Pozostałe auta blokują przynajmniej po jednym pasie jezdni, co prowadzi do dużych problemów z przejazdem. Kierowcom, którzy poruszają się autostradą od strony Katowic w kierunku Wrocławia zalecamy wybór innej drogi - ostrzega Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
Nie wiadomo również jak długo potrwają utrudnienia. Informacje o stłuczkach dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.
(ug)