RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Adam Małysz w obiektywie kibiców: "Adaś, dziękuję, że mogłem cię poznać"

Publikacja: Niedziela, 20 marca (14:40) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

"Dziękuję Adaś, że mogłem cię spotkać, poznać i cieszyć się twoimi sukcesami" - napisał na Gorącą Linię RMF FM Andrzej Lubieniecki. Przysłał też zdjęcie z Adamem Małyszem zrobione w Karpaczu.

"Najbardziej szkoda mi kibiców" - powiedział Adam Małysz po ogłoszeniu decyzji o zakończeniu kariery. Przez kilkanaście sezonów skoczkowi na zawodach towarzyszyły setki tysięcy fanów. Czy byłeś jednym z nich? Co Ci najbardziej utkwiło w pamięci? Czekamy na Twoją relację, przyślij zdjęcia i filmy. Najciekawsze fotografie chcemy zebrać i wydać w specjalnym albumie. Wręczymy go Adamowi Małyszowi podczas zawodów w Zakopanem 26 marca.

Wyślij zdjęcia lub film na Gorącą Linię RMF FM. Na materiały czekamy do środy 23 marca do godziny 12.

1. Wyślij informację SMS-em lub zdjęcia MMS-em na numer Gorącej Linii:


600 700 800

2. Możesz też wysłać zdjęcia i filmy e-mailem:



3. Możesz skorzystać ze specjalnego formularza.

Źródło: Linia - Newsy

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: