Jak informuje dziennikarka RMF FM Agnieszka Wyderka, w nocy okazało się, że uszkodzona jest rura na ulicy Sasankowej.
Do czasu usunięcia awarii mieszkańcy miasta mogą korzystać z beczkowozów, które stoją na pl. Kościuszki i przy ul. Sucharskiego oraz z ruchomego beczkowozu. Ten ostatni dowozi wodę do posesji położonych przy granicach miasta.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
(MN)