Niewybuch został już przewieziony na poligon, gdzie zostanie zniszczony.
Na czas akcji wydobycia niewybuchu ewakuowano 20 mieszkańców z sześciu okolicznych domów. B
Bomba lotnicza została podjęta przez nasz patrol i przewieziona na poligon celem jej zniszczenia" - poinformował kapitan Wojciech Zwardoń ze straży pożarnej w Nysie.
Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.