Billboard z takim hasłem zachęca kobiety w Stanach Zjednoczonych do poprawienia sobie kształtu piersi. Co więcej, również skutecznie rozprasza kierowców na jednej z autostrad w północno-wschodniej części stanu Wisconsin.

Przy trasie, którą każdego dnia przejeżdża 50 tysięcy samochodów, stoi ogromny billboard. Na jadących tamtędy kierowców spogląda ponętna kobieta wynurzająca się z wody. Widzimy tylko połowę sylwetki, ale to wystarczy, by trzymając ręce na kierownicy, stracić na chwilę nad nią panowanie.

Powody nieuwagi mogą być dwa. Pierwszy to sama modelka. Drugi to hasło nad mokrą dziewczyną. Slogan brzmi bowiem: „Kup jeden implant, drugi dostaniesz za darmo”. I chociaż w reklamie nie ma ani słowa o biuście, to wiadomo, że chodzi o implanty piersiowe.

Modelkę dobrano bardzo starannie, zwracając uwagę zwłaszcza na jej duże piersi. Dodatkowo wyeksponowany jest też numer telefonu, bynajmniej nie do dziewczyny, a do kliniki chirurgii plastycznej. Posłuchaj relacji korespondenta RMF FM Pawła Żuchowskiego: