RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Porażka debla Kirilenko-Radwańska

Publikacja: Piątek, 20 sierpnia (08:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska i Rosjanka Maria Kirilenko zakończyły w 1/8 finału występ w turnieju WTA na twardych kortach w Montrealu (z pulą nagród 2 mln dol.). Debel rozstawiony z ósemką przegrał z rosyjskimi tenisistkami Jeleną Wiesniną i Wierą Zwonariewą 5:7, 4:6

Kilka godzin wcześniej Radwańska odpadła w tej samej fazie w singlu, po porażce ze Swietłaną Kuzniecową 4:6, 6:1, 3:6. Było to ich drugie spotkanie w ciągu niespełna dwóch tygodni i drugi raz lepsza okazała się Rosjanka.

Jelena Wiesnina, Wiera Zwonariewa (Rosja) - Maria Kirilenko, Agnieszka Radwańska (Rosja, Polska, 8) 7:5, 6:4.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: