Grający w zespole z Filadelfii Polak otworzył wynik spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Union.
W tym sezonie Przybyłko zdobył już 11 bramek. Oznacza to, że w klasyfikacji najlepszych strzelców tego sezonu MLS zrównał się z Waynem Rooneyem.
Niedawno Rooney ogłosił, że w styczniu 2020 dołączy do zespołu Derby County. Anglik będzie pełnił rolę grającego trenera.
Najlepszym strzelcem amerykańskiej ligi jest Carlos Vela, który do bramki trafił już 23 razy.
Zespół Polaka w 26 kolejkach zgromadził 45 punktów i jest liderem Konferencji Wschodniej MLS.