Otrzymałem od niego wiadomość, że miał wypadek na nartach. Nie znam szczegółów, ale mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało i Gregor będzie mógł nadal wypoczywać na urlopie - powiedział Kuttin podczas zawodów PŚ w słoweńskiej Planicy, gdzie w sobotę Austria w konkursie drużynowym uplasowała się na trzeciej pozycji.
24-letni Gregor Schlierenzauer wraz z grupą przyjaciół przebywa w Kanadzie, gdzie jeździ na nartach poza wyznaczonymi trasami. To coraz bardziej popularna forma ekstremalnego narciarstwa, niebezpieczna dla adeptów niemających dobrze opanowanej techniki.
Skoczek w połowie przyszłego tygodnia planuje powrót do Austrii. Podda się wtedy szczegółowym badaniom.
(mn)