RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Doskonały występ RMF FM Pepsi Max MTB w Jeleniej Górze

Publikacja: Sobota, 14 sierpnia (17:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W dzisiejszej rywalizacji podczas Mistrzostw Polski w Maratonie MTB w Jeleniej Górze doskonale spisała się ekipa RMF FM Pepsi Max MTB Team. Mistrzowski tytuł wywalczyła Justyna Kowalczyk (na dystansie Mini), a na drugich pozycjach uplasowali się Krzysztof Podolski (Medio) i Mariusz Kozak (Giga).

Justyna Kowalczyk startująca na dystansie Mini była bezapelacyjnie najszybsza. Tym samym zdobyła tytuł mistrza Polski w Maratonie MTB, a przy okazji 43. mistrzowski tytuł dla RMF FM Pepsi Max MTB Team.

Krzysztof Podolski, który brał udział w zmaganiach na dystansie Medio zdobył tytuł wicemistrza Polski. Na tej samej pozycji zakończył rywalizację na dystansie Giga Mariusz Kozak.

Źródło: RMF FM Pepsi Max MTB Team

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: