Doskonały występ RMF FM Pepsi Max MTB w Jeleniej Górze
Publikacja: Sobota, 14 sierpnia (17:26)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
W dzisiejszej rywalizacji podczas Mistrzostw Polski w Maratonie MTB w Jeleniej Górze doskonale spisała się ekipa RMF FM Pepsi Max MTB Team. Mistrzowski tytuł wywalczyła Justyna Kowalczyk (na dystansie Mini), a na drugich pozycjach uplasowali się Krzysztof Podolski (Medio) i Mariusz Kozak (Giga).
Justyna Kowalczyk startująca na dystansie Mini była bezapelacyjnie najszybsza. Tym samym zdobyła tytuł mistrza Polski w Maratonie MTB, a przy okazji 43. mistrzowski tytuł dla RMF FM Pepsi Max MTB Team.
Krzysztof Podolski, który brał udział w zmaganiach na dystansie Medio zdobył tytuł wicemistrza Polski. Na tej samej pozycji zakończył rywalizację na dystansie Giga Mariusz Kozak.