RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Boruc zadebiutował w Fiorentinie

Publikacja: Niedziela, 7 listopada (15:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Artur Boruc zadebiutował w barwach Fiorentiny w dzisiejszym meczu 10. kolejki włoskiej ekstraklasy piłkarskiej. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie z Chievo Werona. Jego zespół wygrał 1:0.

Boruc, który zastąpił w bramce Fiorentinie kontuzjowanego Sebastiena Freya, zdaniem komentatorów rozegrał dobre spotkanie. W 87. minucie został ukarany żółtą kartką za ociąganie się z wprowadzeniem piłki do gry. Siedem minut wcześniej bramkę dla Fiorentiny zdobył Alessio Cerci.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: