W ciężkim stanie do szpitala trafiła kobieta, która uczestniczyła w wypadku w Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Kierowca auta, którym podróżowała, był nietrzeźwy.

Mł. asp. Aleksandra Pieprzycka z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy poinformowała PAP, że około godz. 2 w nocy w czwartek na rondzie u zbiegu ulic Wojska Polskiego i Kusocińskiego w Oleśnicy doszło do wypadku.

Kierowca chyba nie zauważył ronda i wjechał na nie centralnie z dużą prędkością. Auto podskoczyło i w tym momencie musiała z niego wypaść pasażerka. Następnie pojazd przewrócił się i ją przygniótł - powiedziała policjantka.

Jako pierwsi na miejscu zjawili się strażacy, którzy udzielili poszkodowanej pomocy i wydobyli ją spod auta. Pasażerka i kierowca, który też doznał obrażeń, zostali przewiezieni do szpitala.

Auto było oklejone jak typowa taksówka. Jednak dopiero będziemy sprawdzać, czy ten przejazd miał charakter usługi przewozowej - dodała Pieprzycka.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.