Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. W Pruchniku w powiecie jarosławskim zderzyły się czołowo dwie osobówki. Zginęły dwie kobiety i mężczyzna, a dwie inne osoby są ciężko ranne. Okoliczności wypadku, który wydarzył się na trasie wojewódzkiej nr 881, wyjaśniają policja i prokuratura. Zdjęcia z miejsca wypadku przesłał nam na Gorącą Linię RMF FM nasz słuchacz, pan Ernest.

Kierująca fordem fiestą kobieta, 34-letnia mieszkanka Pruchnika, na prostym odcinku drogi zjechała z niewyjaśnionych przyczyn na lewy pas i tam doszło do zderzenia czołowego z kierującym oplem corsą - powiedziała nam podkom. Marta Gałuszka z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu.

Jak podała, na miejscu zginęła kierująca fordem, a także 55-letni mieszkaniec Pruchnika, który siedział za kierownicą opla, i jego 53-letnia pasażerka, najprawdopodobniej żona.

Dwoje pasażerów opla corsy trafiło do szpitala. Ze wstępnych informacji wiemy, że ich stan jest poważny - dodała podkom. Gałuszka.


Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.


(edbie, es)