Tragiczny wypadek na drodze krajowej numer 61 między Różanem i Ostrołęką na Mazowszu. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym – nie żyje dwoje dzieci, jedna osoba została ranna. Okoliczności wypadku ustala prokuratura w Ostrołęce.

Do tragedii doszło w miejscowości Kordowo na Mazowszu na drodze krajowej numer 61. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką.

Jak poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce mł. asp. Krzysztof Kolator, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letnia kobieta kierująca oplem, jadąc od strony Warszawy w kierunku Ostrołęki dojechała do miejsca, w którym zatrzymały się przed nią dwa pojazdy.

Kierujący tymi pojazdami wykonywali manewr skrętu w lewo w drogę prowadząca do centrum miejscowości Kordowo. Z nieznanych przyczyn kierująca oplem zjechała na lewy pas ruchu i wykonywała manewr ominięcia tych pojazdów. Z przeciwka jednak nadjeżdżał samochód ciężarowy, który uderzył przodem w prawy bok opla - wyjaśnił Kolator.

Jak poinformowała ostrołęcka policja - kobieta prowadząca opla z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala w Ostrołęce. Z kobietą podróżowały także kilkumiesięczne niemowlę oraz kilkuletnia dziewczynka. Dzieci zginęły na miejscu.

Matka ze względu na zły stan psychiczny przebywa w szpitalu. Prokuratura potwierdziła, że 36-latka była trzeźwa.

Informację o wypadku dostaliśmy na Gorącą Linię RMF FM.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.
Opracowanie: