Policjanci z Lubartowa na Lubelszczyźnie wyjaśniają okoliczności pożaru w przedszkolu w Kamionce. Najprawdopodobniej budynek został podpalony.

Jak podaje policja, pożar wybuchł 28 kwietnia. Ogień pojawił się na poddaszu budowanego przedszkola i częściowo je zniszczył. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do podpalenia.

Funkcjonariusze udostępnili nagranie z monitoringu pochodzące z dnia pożaru. Widać na nim młodego mężczyznę, który wyskakuje z okna przedszkola, a później wsiada na rower i odjeżdża. Niewykluczone, że ma on coś wspólnego z pojawieniem się ognia.


Każdy, kto rozpoznaję mężczyznę widocznego na nagraniu lub ma wiedzę na temat tego zdarzenia proszony jest o telefoniczny kontakt z lubartowską Policją pod nr tel. (81) 852 62 90, (81) 852 62 07 lub osobiście w budynku KPP w Lubartowie przy ul. Lubelskiej 57A oraz w Posterunku Policji w Kamionce przy ul. Lubartowskiej 1.

Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.

(mn)