Policja szuka 3,5-letniego Kacpra, który zaginął w Nowogrodźcu w pow. bolesławieckim na Dolnym Śląsku. Chłopiec ok. godz. 19 oddalił się od ojca, z którym był na spacerze.

Jak informuje policja, chłopiec miał na sobie czarne spodnie bojówki i koszulkę z myszką Miki. Może mieć też przy sobie rowerek biegowy.

W poszukiwaniach bierze udział 50 policjantów, 30 strażaków i 20 żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej.

Kacper zniknął z oczu taty podczas zabawy na ul. Lubańskiej w Nowogrodźcu. Poszukiwania prowadzone są na pobliskiej rzece za pomocą sonarów oraz grupy wodno-nurkowej i strażaków na łódkach. Jak dotąd przeczesano ok. 4-kilometrowy odcinek rzeki.


Poszukiwania prowadzone są również z powietrza. Na miejscu jest policyjny helikopter z kamerą termowizyjną oraz specjalistyczna ekipa poszukiwawcza z dronem. Służby wraz z psami poszukiwawczymi przeczesują też metr po metrze okoliczne pola i lasy. 

Akcja prowadzona jest na obszarze kilku kilometrów. Do pomocy ruszyli też okoliczni mieszkańcy. Gorąca Linia RMF FM jest do Waszej dyspozycji! Przez całą dobę czekamy na informacje od Was, zdjęcia i filmy.

Możecie dzwonić, wysyłać SMS-y lub MMS-y na numer 600 700 800, pisać na adres mailowy fakty@rmf.fm albo skorzystać z formularza WWW.