Firmy będą zrywać umowy, bo ich zapisy nie odpowiadają obecnym wymogom reformy zdrowia. Stanie się tak, mimo, że są korzystne dla samych ubezpieczonych. W wielu przypadkach będzie się to wiązało z koniecznością podpisania nowego dokumentu na nowych zasadach. Będą one jednak dla wielu Amerykanów niekorzystne. Jak się okazuje administracja Baracka Obamy dobrze o tym wiedziała. Konsekwentnie jednak nikt nie informował o tym fakcie pacjentów.
Zdrowotny skandal za Oceanem
Nawet 14 milionów ubezpieczonych Amerykanów może stracić na reformie zdrowotnej Baracka Obamy. Wkrótce otrzymają wypowiedzenia obowiązujących zasad ubezpieczenia.
Tagi:
USA