RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Panda otrze łzy po Jaguarze

Publikacja: Piątek, 14 sierpnia (06:10) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

Według niepotwierdzonych informacji, włoski koncern Fiat Chrysler Automobiles może już za miesiąc ogłosić powrót produkcji Fiata Panda do Tychów – informuje „Rzeczpospolita”.

Gazeta przypomina, że produkowane w Pomigliano d,Arco pod Neapolem to małe auto jest jednym z europejskich bestsellerów. Od początku roku do końca lipca sprzedano 101 tys. egzemplarzy tych samochodów.

Wcześniej dwie generacje Pandy budowane były w Tychach. 

Dla Polski może to być jakieś pocieszenie po niedoszłej inwestycji Jaguara - czytamy w "Rzeczpospolitej".

(j.)

Źródło: PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: