Zła wiadomość dla miłośników "Ucha prezesa". Serial satyryczny autorstwa Roberta Górskiego będzie pojawiał się na YouTubie z opóźnieniem. Od dziś można oglądać kolejny, piąty odcinek - ale na płatnym serwisie ShowMax.

Do tej pory w serwisie YouTube ukazały się cztery odcinki "Ucha prezesa". Dziś  miał pojawić się kolejny odcinek. Rzeczywiście - jest - ale na razie tylko w płatnym serwisie ShowMax, z którym twórca serialu, Robert Górski podpisał umowę. 

Twórcy zapewniają jednak, że serial nie zniknie z YouTube'a. Będzie pojawiał się na YouTubie z pięciodniowym opóźnieniem. Premierowe odcinki będą pokazywane na ShowMaxie w środy, za darmo będzie można je zobaczyć na YouTubie w poniedziałki. Na razie jest tam tylko zwiastun odcinków od 5 do 7.

"Ucho prezesa" cieszy się ogromną popularnością w sieci. Pierwszy odcinek do tej pory obejrzało ponad 7 mln internautów. Wszystkie odcinki miały w sumie ok. 25 mln odtworzeń.

Serial ogląda ponoć sam prezes PiS Jarosław Kaczyński. Ma jedno zastrzeżenie - koty nie piją mleka. 

Twórca "Ucha prezesa" Robert Górski pod koniec stycznia w Porannej rozmowie w RMF FM przyznał, że swoim serialem "ociepla wizerunek prezesa", choć "nie było to jego intencją". Chciałem dokuczyć - mówił wtedy Górski w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

(mpw)