Bar w publicznej toalecie - to nowy punkt na mapie interesujących miejsc do odwiedzenie w Londynie. Powstał pod ziemią przy skrzyżowaniu dwóch ulic w północnej części miasta. Nazywa się stosownie: „Panie i Panowie”, a nad wejściem umieszczono nawet tę samą, oświetloną tablicę, która przez lata informowała przechodniów o pierwotnym przeznaczeniu tego miejsca.

Na pierwszy rzut oka, szczególnie z odległości kilkunastu metrów,  restauracja w toalecie wygląda na miejsce, gdzie nie zaspokaja się głodu. Zaadoptowana w nowoczesny sposób przestrzeń wydzierżawiona została od władz gminy Camden na 15 lat.

Zgodnie z zaleceniami, pracujący nad projektem architekci zachowali nawet rząd oryginalnych urynałów i  marmurowa posadzkę. Właściciel nowego przybytku podpisał także zobowiązanie, na podstawie którego restauracja ma obowiązek udostępnić funkcjonujące toalety każdemu, kto zechce z nich skorzystać.

Szalejące ceny nieruchomości w Londynie coraz częściej zmuszają inwestorów do realizacji projektów, które wymagają od nich niecodziennej wyobraźni.