W najbliższą sobotę, 2 maja, w Ogólnopolskim Dniu Grilla już po raz trzeci zapraszamy Was do Krakowa na łąkę pod Kopcem Kościuszki. Będziemy tam serwować apetyczne przekąski prosto z rusztu. Gwarantujemy pyszne towarzystwo i zabawę, że palce lizać! Zapraszamy już od godz. 12:00. A jeśli nie możecie być z nami w Krakowie, to szukajcie nas również w Chorzowie, Łodzi, Lublinie i Warszawie, gdzie będziemy rozdawać koszulki za podzielenie się z nami Waszym unikalnym pomysłem na dodatek do grilla.

Na uczestników grillowego spotkania pod Kopcem Kościuszki w Krakowie będą czekały różne atrakcje. Wśród nich są konkursy z nagrodami prowadzone przez animatora, namiot z atrakcjami dla dzieci, dmuchawiec dla dzieci, konkursy sprawnościowe: przeciąganie liny, układanie megapuzzli i wyścigi w workach. Ponadto każdy będzie mógł zjeść coś pysznego prosto z grilla. 

Czekać będą kiełbaski, karkówka, warzywa i inne przysmaki. Na miejscu odbędzie się też pokaz grillowania, w ramach którego znany kucharz przedstawia ciekawe przepisy, rady i przydatne w kuchni wskazówki. W najbliższą sobotę każdy będzie miał też możliwość spotkania się z prowadzącymi RMF FM. 

Tu znajdziesz szczegóły o tym, jak grać o grillowe prezenty od RMF FM

Jeśli nie możecie być tego dnia w Krakowie, zapraszamy Was do miast, gdzie czekać będą reporterzy RMF FM i hostessy rozdające Wam specjalne koszulki oraz gadżety z logo RMF FM. Żeby je zdobyć, wystarczy że podacie przepis na Waszą ulubioną grillową potrawę. Oto dokładne informacje, gdzie będziemy na Was czekać w najbliższą sobotę:

09:00 - 11:00 - Chorzów: przy Śląskim Wesołym Miasteczku

10:00 - 12:00 - Łódź: przed wejściem do Ogrodu Zoologicznego, ul. Konstantynowska 8

11:00 - 13:00 - Lublin: plac Łokietka

14:00 - 16:00 - Warszawa: przy Placu Zamkowym

Tak świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Grilla w poprzednich latach

(md)