Małe niedźwiedzie-bliźniaki nagrane w zoo w Monachium, ponad 35 milionów złotych zebranych, według wstępnych szacunków, w czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz zwycięstwo Polaków w meczu z Rosją na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej - to wybrane przez Was w zabawie na Facebooku najbardziej optymistyczne informacje na RMF 24. Dla autorów trzech komentarzy z największą liczbą polubień mamy niespodzianki.

Aż 6388 polubień zdobył wpis Wiktora. Umieszczam tą informację, gdyż te misie są bardzo słodkie, a zarazem urocze! - napisał, zgłaszając artykuł o dwóch niedźwiedziach polarnych, które na początku grudnia urodziły się w zoo w Monachium. Polecamy film i zdjęcia! Wiktor dostanie od nas smartfona oraz radiowe gadżety.

Brawa dla Owsiaka, przez tego człowieka z roku na rok akcje WOŚP-u kończą się z lepszymi sukcesami. Dzięki zebranym pieniądzom można uszczęśliwić inne osoby, które potrzebują pomocy. Cieszę się, że są takie akcje w Polsce. Oby więcej takich akcji! - napisał z kolei Grzegorz, którego poparło 3785 osób. Najbardziej optymistyczną jego zdaniem była informacja o ponad 35 mln złotych zebranych podczas 22. Finału WOŚP. Grzegorz otrzyma od nas aparat fotograficzny oraz radiowe gadżety.

Podany link napawa mnie optymizmem, gdyż interesuję się sportem i lubię być na bieżąco poinformowany o tak ważnych wynikach sportowych, a wygrana "Naszych" zawsze cieszy! - napisał z kolei Marcin o zwycięstwie polskich szczypiornistów w meczu ME z Rosją. Jego wpis zdobył 3002 polubienia. Marcin dostanie od nas zestaw płyt i radiowe gadżety.

Wiktora, Grzegorza i Marcina prosimy o kontakt i przesłanie swoich danych na adres fakty@rmf.fm. W tytule wpiszcie "Zabawa na Facebooku".

Dołącz do nas na Facebooku, Twitterze i Google+!

RMF 24 w Nowy Rok weszło z dodatkową energią. Na Facebooku jest Was z nami już ponad 110 tysięcy! Na Twitterze śledzi nas z kolei ponad 10 tysięcy. Jesteśmy również na Google+. Dołączcie do nas!