Już w ten piątek kolejna i ostatnia wakacyjna odsłona wielkiej telewizyjno-radiowej akcji Twoje Miasto. Tym razem ekipa RMF FM i TVP INFO odwiedzi Karpacz. Do magicznego miejsca w Sudetach zaprosił nas pan Tomasz.

Karpacz to góry cud natury !!! Tu jest klimat, to przepięknie położona miejscowość w południowo-zachodniej Polsce. Znak rozpoznawczy tej bajecznej miejscowości to góra Śnieżka. Jest to najwyższy szczyt w Karkonoszach - 1602 m n.p.m. Aby dowiedzieć się więcej, co ukrywa w sobie stolica Karkonoszy zapraszamy ekipy TVP INFO oraz radio RMF FM, by pokazać i udowodnić, że Karpacz to miasto z duszą i nietypową atmosferą - napisał w swoim zaproszeniu pan Tomasz. Przesłał także

Jeśli akurat wypoczywacie w Sudetach i chcielibyście zobaczyć, jak powstają Fakty RMF FM, jak pracuje ekipa telewizyjna TVP INFO - koniecznie bądźcie z nami. Zapraszamy!

Jeżeli jest coś, co powinniśmy zobaczyć w Karpaczu i zaprezentować całej Polsce - wystarczy napisać na adres fakty@rmf.fm lub wpisać w komentarzu pod artykułem.

Do tej pory w ramach akcji odwiedziliśmy już: Oświęcim, Olsztyn, Ustkę, Wolsztyn, Warszawę, Gdynię i Zamość. Miasta wybieraliśmy na podstawie nadesłanych do redakcji filmów.Przypominamy: Wasze filmowe zaproszenia biorą udział w konkursie. Autorzy trzech najlepszych nagrań wybiorą się z osobami towarzyszącymi na fantastyczny weekend w SPA w Bukowinie Tatrzańskiej!

TUTAJ ZNAJDZIECIE SZCZEGÓŁY NASZEJ ZABAWY