Agnieszka Radwańska awansowała do ćwierćfinału turnieju tenisistek Masters Series WTA na twardych kortach w Indian Wells. Krakowianka w 1/8 finału pokonała Amerykankę Ashley Harkleroad 4:6, 6:2, 6:4. W meczu o półfinał Polka zmierzy się z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową.

Mecz rozstawionej z nr 10. polskiej tenisistki z Amerykanką był bardzo zacięty. Trwał aż 2 godziny i 29 minut. Pierwszego seta Radwańska przegrała 4:6, ale w drugim nie dała rywalce większych szans, pozwalając jej ugrać tylko dwa gemy. Polka wygrała 6:2. Od początku trzeciego seta znów dominowała Harkleroad. Dopiero przy stanie 4:3 dla Amerykanki Radwańska przełamała jej serwis i wygrała kolejne trzy gemy. Tego seta zakończyła zwycięstwem 6:4.