W samo południe 1 stycznia - zgodnie z tradycją trwającą od pierwszych lat po wojnie - na stadionie Tarnovii, najstarszego w mieście i jednego z najstarszych klubów w Polce, rozegrano spotkanie piłkarskie. Pierwszą bramkę w nowym roku o godz. 12:12 zdobył Kamil Wilk.

Drużyna Kawalerów pokonała 3:1 zespół Żonatych, w którym występowali byli zawodnicy Tarnovii, wychowankowie klubu, grający aktualnie także w innych zespołach.

Pierwszą bramkę dla Kawalerów o godz. 12:12 zdobył Kamil Wilk i jak się okazało był to pierwszy gol w 2020 roku. O dwie minuty wyprzedził uczestnika noworocznego treningu Cracovii - nomen omen Janusza Gola. Do wyrównania w drugiej połowie doprowadził Tomasz Prokop, a bramki na wagę wygranej zdobyli Patryk Dydyk i ponownie Kamil Wilk.