Problemy Jakuba Modera. Zawodnik angielskiego Brighton & Hove Albion odniósł kontuzję w czasie meczu z Norwich i nie był w stanie sam zejść do szatni.

Niefortunna sytuacja wydarzyła się w sobotnim meczu ligowym. Jakub Moder spotkanie z Norwich zaczął na ławce rezerwowych, ale wszedł na boisko w 83. minucie.

Już 4 minuty później w niegroźnej sytuacji Polak bez kontaktu z rywalem przewrócił się i złapał się za kolano. Moder nie był w stanie sam zejść do szatni, został zniesiony na noszach.

Na razie nie wiadomo jak poważna jest jego kontuzja. Mecz Brighton-Norwich zakończył się bezbramkowym remisem.

Ważny zawodnik Brighton i reprezentacji

Dla Modera ten występ był jego 27. meczem w angielskiej Premier League w tym sezonie. Polak przeszedł do angielskiej drużyny z Lecha Poznań.

Moder to ważny zawodnik w reprezentacji Polski. W czasie ostatniego zgrupowania pomocnik wystąpił w towarzyskim meczu ze Szkocją i zagrał cały mecz w wygranym finale baraży ze Szwecją 2:0. Do tej pory Moder w pierwszej reprezentacji zagrał w 20 meczach i strzelił 2 bramki.