W sobotnim spotkaniu z Zawiszą nie zagra kontuzjowany Jakub Kosecki oraz brazylijski pomocnik Guilherme, który jeszcze nie jest gotowy do wyjścia na boisko. Informację przekazał trener Legii Henning Berg.

Zdaniem szkoleniowca także Orlando Sa ma pięćdziesiąt procent szans na grę. Ostateczna decyzja zapadnie w sobotę tuż przed meczem, zobaczymy w jakiej będzie dyspozycji - zadeklarował szkoleniowiec Legii.

Berg przyznał, że ma nadzieję, iż kontuzja Koseckiego nie jest poważna i zawodnik niebawem wróci do gry. Trener  przyznał też, że sobotni mecz będzie trochę inny od poprzedniego pojedynku obu ekip z 6 kwietnia, który Legia wygrała 3:0.

Graliśmy trzy tygodnie temu, drużyny znają się lepiej. Chodzi o detale, które jednak mają wpływ na rezultat. Personalnie nie przewiduję żadnej niespodzianki, czeka nas dość trudne spotkanie. Ostatni wynik był bardzo dobry, choć w pierwszej połowie nie było łatwo - zaznaczył Berg.

Norweski szkoleniowiec, prowadzący Legię od 1 stycznia 2014 roku, jest zadowolony z sytuacji w tabeli ekstraklasy i przewagi, jaką zespół ma nad resztą stawki. Ale przestrzega także przed zbytnim optymizmem.

(fg)