Wrocławska policja ustaliła, kto kierował samochodem osobowym, który w niedzielę wieczorem potrącił dwóch rowerzystów na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Jeden z poszkodowanych, 27-letni mężczyzna, zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Wrocław. Trwają poszukiwania sprawcy śmiertelnego wypadku

Do tragicznego wypadku doszło na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Siechnicami i Zacharzycami. W niedzielę, 19 maja późnym wieczorem, auto osobowe na wysokości skrzyżowania, z którego można zjechać do Zacharzyc, uderzyło w dwóch rowerzystów

Jeden z nich – 27-latek – zmarł w szpitalu. Drugiemu z poszkodowanych udzielono pomocy na miejscu wypadku - informuje młodszy aspirant Rafał Jarząb z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Kierowca auta uciekł z miejsca wypadku. Mundurowi znaleźli tablicę rejestracyjną samochodu, co pozwoliło ustalić właściciela pojazdu. 

Zatrzymana została już osoba podejrzana o kierowanie pojazdem, który potrącił rowerzystów, poinformował młodszy aspirant Rafał Jarząb z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.