Pokaz filmu MIŚ, wata cukrowa na 30. piętrze czy tort urodzinowy na Placu Defilad. To tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotował Pałac Kultury i Nauki w Warszawie na swoje 67. urodziny. Wielka impreza już w czwartek.

W czwartek 21 lipca Pałac Kultury i Nauki będzie świętował swoje 67. urodziny. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji.

Przed Pałacem na najmłodszych od godziny 10:00 do 18:00 będzie czekać interaktywne stoisko Narodowego Muzeum Techniki, strefa zabaw MPWiK z beczkowozem i kurtyną wodną oraz stoisko edukacyjne Straży Miejskiej. 

Na godzinę 14:00 organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Warszawy i turystów na Plac Defilad na tort urodzinowy. 

Dwie godziny później przed Pałacem, artyści Młodego Baletu Polskiego poprowadzą otwartą dla wszystkich lekcję baletu, o 17:00 planowany jest urodzinowy spacer miejski z przewodnikiem wokół PKiN, a o 20:00 w Kinotece PKiN, w Sali „Wiedza”, będzie można zobaczyć kultowy film MIŚ.

 W holu głównym PKiN przez cały dzień (od godziny 10:00 do 18:00) dla najmłodszych będą organizowane animacje i pokazy pająków. 

Z kolei na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki na dzieci i rodziców czekać będzie wata cukrowa, lizaki i pamiątkowe zdjęcia w fotobudce.

Szczegółowy harmonogram obchodów dostępny jest na oficjalnym profilu Pałacu Kultury i Nauki na Facebooku https://www.facebook.com/palac.kultury.i.nauki. 

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie został otwarty 67 lat temu - 21 lipca 1955 r. o godzinie 16:00.