Kierowcę zatrzymali funkcjonariusze z policyjnej grupy SPEED. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 150 km/h.
Policjanci widząc niebezpieczne zachowanie kierującego, od razu ruszyli w pościg. Kierowca został bardzo szybko zatrzymany - poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.