RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

​Jechał z prędkością 220 km/h

Środa, 4 maja (11:41)

2500 zł mandatu i 10 punktów karnych - taki był finał brawurowej jazdy 33-latka, który mercedesem pędził Aleją Solidarności w Lublinie z prędkością 220 km/h.

Kierowcę zatrzymali funkcjonariusze z policyjnej grupy SPEED. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 150 km/h.

Policjanci widząc niebezpieczne zachowanie kierującego, od razu ruszyli w pościg. Kierowca został bardzo szybko zatrzymany - poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie kom. Kamil Gołębiowski.

 

Źródło: RMF24

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: