Wielkimi krokami zbliża się hokejowa impreza sezonu: mistrzostwa świata w katowickim Spodku! Od 23 kwietnia biało-czerwoni będą mierzyć się z ekipami Słowenii, Austrii, Włoch, Japonii i Korei Południowej, a stawką tej rywalizacji będzie awans do światowej elity. Mamy dla Was bilety na wszystkie mecze katowickiego turnieju!
Polscy hokeiści i kibice podczas turnieju prekwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Pjongczang, który rozegrany został w lutym w Budapeszcie /TAMAS KOVACS /PAP/EPA

Mieliśmy dla Was wejściówki na mecz Polska - Słowenia!

W sobotę do zdobycia były bilety na mecz polskich hokeistów z reprezentacją Słowenii. Jury wybrało 20 najciekawszych wpisów - ich autorzy dostaną wejściówki dla dwóch osób na mecz Polska - Słowenia!

Nagrodzone zgłoszenia zostały wyróżnione w poniższym formularzu niebieskim kolorem. Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższych dniach. Bilety (pojedyncze wejściówki dla dwóch osób) prześlemy mailem. Należy je wydrukować i okazać przy wejściu na mecz.

Mieliśmy dla Was wejściówki na mecz Polska - Korea!

W piątek do zdobycia były bilety na mecz polskich hokeistów z reprezentacją Korei. Jury wybrało 20 najciekawszych wpisów - ich autorzy dostaną wejściówki dla dwóch osób na mecz Polska - Korea! Zwycięskie wpisy zostały wyróżnione w poniższym formularzu na niebiesko.

Z nagrodzonymi skontaktujemy się w najbliższych dniach. Bilety (pojedyncze wejściówki dla dwóch osób) prześlemy mailem. Należy je wydrukować i okazać przy wejściu na mecz.

Mieliśmy dla Was wejściówki na mecz Polska - Włochy!

W czwartek do zdobycia były bilety na pierwszy mecz polskich hokeistów w katowickim turnieju - spotkanie z Włochami. Waszym zadaniem było udzielenie odpowiedzi na pytanie zawarte w poniższym formularzu. Nasze Jury wybrało 20 najciekawszych wpisów - ich autorzy dostaną wejściówki dla dwóch osób na mecz Polska - Włochy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się w najbliższych dniach. Bilety prześlemy mailem - należy je wydrukować i okazać przy wejściu na mecz.

Nagrodzone wpisy zostały wyróżnione w poniższym formularzu kolorem niebieskim. Gratulujemy!