Wiemy, jakie pamiątki wygrały w tym tygodniu w konkursie na najciekawszą pamiątkę z wakacji! Spośród pamiątek, które zgłosiliście do konkursu, specjalne jury wybrało 10 najciekawszych z Polski i 10 z zagranicy. Wy wskazaliście numer 1 w każdej kategorii!

Dokładnie w południe zakończyło się głosowanie w sondzie na najlepszą pamiątkę z wakacji w kategoriach Polska i Zagranica.

W kategorii "Pamiątka z wakacji w Polsce" zwyciężył Tomek z Gliwic, który przesłał nam zdjęcie mewy przywiezionej z kolonii. Na tę pamiątkę zagłosowało 47,26 z Was!

Pełne wyniki:

W kategorii "Pamiątka z wakacji za granicą" zwyciężyła natomiast Kasia z Przemyśla, która przesłała nam zdjęcie wielbłąda w piramidzie z Tunezji. Na tę pamiątkę zagłosowało 52,44 z Was.

Pełne wyniki:

Zabawa potrwa do końca wakacji!

To nie jest koniec naszej zabawy. Za nami dopiero trzeci z ośmiu tygodniowych etapów naszego konkursu. Przez cały czas czekamy na zdjęcia pamiątek, które przywozicie z wakacji! Co tydzień specjalne jury wybiera 10 najciekawszych pamiątek z wakacji w Polsce i 10 najciekawszych pamiątek z wakacji za granicą. Następnie w każdy piątek o godzinie 17 otwieramy dwie sondy, w których Wasze pamiątki rywalizują o miano tej najciekawszej! Każde głosowanie zamyka się w niedzielę w południe, a zwycięzcy poszczególnych etapów kwalifikują się do Wielkiego Finału. Rozpocznie się on 25 sierpnia.

Zwycięzcy Wielkiego Finału pojadą w nagrodę na atrakcyjne wczasy. Każdy z nich będzie mógł zabrać osobę towarzyszącą! Z kolei zwycięzców etapów tygodniowych nagrodzimy wielką paczką radiowych gadżetów.