Ukraińcy! Do broni albo już was nie ma. Będziecie Małorosją albo Putinstadtem. Bez jednego wystrzału oddaliście Krym. Putin pójdzie dalej, nie miejcie wątpliwości.

Pojawia się pytanie, czy człowiek, którego Amerykanie po raz drugi wybrali na prezydenta nic nie rozumie czy też ułożył się z Putinem. To brzmi zabawnie, kiedy z USA płyną słowa, że nie mogą stwierdzić, czy Rosjanie wprowadzili na Krym wojska. Departamencie Stanu, przesłać wam fotki?

Prezydencie Komorowski, pan mówisz o presji ze strony Rosji? To jest zbrojna agresja bandytów Putina, bandytów, bo jeżeli żołnierze zdejmują odznaki identyfikacyjne i udają "lokalnych patriotów" to są bandytami.

Prezydencie Komorowski i premierze Tusk, gdzie jest polska czerwona linia? Czy rosyjskie czołgi we Lwowie zmuszą was do działań? Nie będziemy walczyć za Ukraińców ale czy dopuścimy do zajęcia Zachodniej Ukrainy?

Czy ostrzeżono Łukaszenkę, by nie przepuszczał rosyjskich sił na Ukrainę? Dlaczego kraje NATO nie zamkną przestrzeni powietrznej wokół obwodu kaliningradzkiego? Na ostatnie pytanie mogę odpowiedzieć: NATO to klub towarzyski, a nie pakt wojskowy. Ostatnio NATO wciąż jest zaniepokojone i wysyła komunikaty. Za to Putin wojsko.